O nás

Naši technici jsou vám k dispozici každý den. Poruchomat.cz je kvalifikovaný tým opravářů a techniků, kteří jsou vám k dispozici každý den na zavolání v celé ČR .

Máme centrální dispečink, který se stará o koordinaci a komunikaci mezi zákazníkem a opravářem. Komunikovat s námi můžete 24/7.  Díky tomu jsou naši technici po ruce v každé lokalitě. Máme za sebou mnoho zkušeností. Provádíme opravy u zákazníků v celé  ČR a garantujeme, že nebudete přeplácet drahé a nespolehlivé řemeslníky.Naši pracovníci prošli náročným výběrovým řízením, jsou kvalifikovaní v jejich oboru, mají přátelské jednání a dělají profesionální práci v nejkratším možném čase. 

Postaráme se o vaše problémy. Zaměřujeme se především na opravy a  instalace.  Z pohodlí domova si u nás objednáte specialisty na zámečnické práce, elektrikářské práce, urgentní opravy, servis praček a elektroniky, elektrospotřebičů, ledniček a další opravy nejen v domácnostech. Kvalita je naše priorita. Žádná oprava pro nás není moc malá a žádná není moc velká.

Firma Poruchomat.cz roste každý rok. O naše služby je zájem, protože naši zákazníci dostávají vždy něco navíc. Zaměřujeme se i na větší instalace a poruchy.S vybranými partnery nabízíme celorepublikové akce jako jsou například revize kotle za akční cenu nebo výměna pneumatik, aktuální nabídka je zde.

Komunikace v reálném čase. Dejte nám seznam vašich úkolů, restů  nebo nedodělků a my vám za krátkých čas vyřešíme vaše problémy nebo pomůžeme zrealizovat váš nápad. Čas jsou vaše peníze a komunikace je základ našeho úspěchu. Komunikovat s námi můžete po telefonu ale také online. Zřídíme vám účet a po přihlášení přes email, mojeID, Facebook nebo Google+ budete mít všechny opravy pod kontrolou.

Sjednejte si kvalifikované odborníky. Jsme v terénu denně po celé ČR a jsme schopni garantovat, že nebudete přeplácet drahé a nespolehlivé řemeslníky. Naši pracovníci jsou kvalifikovaní, mají přátelské jednání a jasné ceny. U nás nikdy nekupujete zajíce v pytli. Dáme vám předběžný odhad ceny po telefonátu s technikem. K dispozici vám dáme i orientační ceník prací. Zakládáme si na pozitivních referencích. Po skončení mají zákazníci možnost v systému technika ohodnotit. Hodnocení je možné jak soukromé, tak veřejné pro ostatní návštěvníky webu. Zákazníkům pravidelně voláme a zjišťujeme, jestli byli spokojení. Zajímá nás co je potřeba zlepšit. Nebudete se dohadovat se řemeslníkem, protože mu dáme na základě vašich informací přesné pokyny co má udělat. Komunikace pro vás bude příjemná a bez stresu.

Garantujeme 100% spokojenost, takže se nemusíte bát, že by provedená práce nebyla dodělána. Vždy ručíme za precizně odvedenou práci. Hlídáme si ceny za opravy a každý technik má za sebou historii zakázek. Naše ceny jsou navíc nastavené tak, že předem víte, kolik zaplatíte. Netajíme naše ceníky a máme vše průhledné.To samé se týká obchodních podmínek, které sledují zákazníkův prospěch a jeho plnou spokojenost.

Pokaždé, když zavoláte našeho specialistu, tak budete mít pocit z dobře vykonané práce.  

 

 ​

Kontakt
Aktuálně poruchu řeší 1 návštěvník
Vaše žádost o zavolání byla odeslána!