Jak to funguje?

Jak funguje služba Poruchomat.cz?

 

Zcela jednoduše...

 

Stačí kliknout na objednání technika a o zbytek se postaráme my.

Po objednání se odešle informace přímo na konkrétního technika, dle zvoleného zaměření a ve zvolené lokalitě. Ten Vás bude kontaktovat a domluví si s Vámi vše potřebné.

Poruchomat.cz není srovnávačem řemeslníků, kde si na vlastní riziko vyberete Vámi zvoleného řemeslníka. Na poruchy posíláme vždy jen své smluvní techniky s praxí v daném oboru a vždy z Vaší lokality, nebo nejbližšího okolí. Na řešení problému tak nikdy nejste sami. 

 

Budete spokojeni. Jak s cenou, tak s opravou. Máme profesionální techniky a Vy máte možnost se kdykoliv při opravě, nebo po provedené opravě přímo ve Vašem profilu vyjádřit, jak jste spokojení s vykonanou opravou.

Vaše spokojenost je pro nás hlavní. Pokud tedy není vše podle Vašich představ, doporučujeme skutečnost řešit ihned na místě, technik ochotně provede její nápravu. Pokud ani přesto nejste spokojeni, kontaktujte nás prosím.

 

Jsme schopni vyřešit prakticky jakoukoliv opravu v ČR. Pokud není v seznamu,  nevadí. Zvolte prosím možnost „jedná se o specifickou poruchu“, vše nám popište a my se Vám ozveme s návrhem řešení.

Další informace a časté dotazy jsou ZDE.

Kontakt
Aktuálně poruchu řeší 1 návštěvník
Vaše žádost o zavolání byla odeslána!